KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15243047
nr 1524 3047
Maria Nepomuceno
(f. 1976), Brasilien
Blandteknik, Signerad. Olja/collage på duk, 76x102 cm, oramad
Maria Nepomuceno, brasiliansk konstnär född 1976.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:21:14
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr